Verse:Yunyalīlta: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
m (→By country) |
||
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
| Byrzsysztav || 4.3 | | Byrzsysztav || 4.3 | ||
|- | |||
| Aksalbor || 3.9 | |||
|- | |- | ||
| Arkjatar || 3.4 | | Arkjatar || 3.4 |