6,897
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
||
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
| || || || | | || || || | ||
|- | |||
| s || || s || | |||
|- | |||
| z || || z || | |||
|- | |||
| l || || l || | |||
|- | |||
| r || || || | |||
|- | |||
|} | |} | ||
edits