1,279
edits
Line 4: | Line 4: | ||
!Haoli!!Pronunciation!!PoS!!Gender!!Meaning!!Notes | !Haoli!!Pronunciation!!PoS!!Gender!!Meaning!!Notes | ||
|- | |- | ||
| | | || || || || || | ||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |} |
edits