Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 21:37, 16 December 2013
23 bytes added
,
16 December 2013
m
→Dictionary
Revision as of 21:26, 16 December 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 21:37, 16 December 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 687:
Line 687:
|n
|n
|illiterate
|illiterate
|-
|ohaasi
|n
|evening
|-
|-
|ohu
|ohu
Juhhmi
1,439
edits