7,915
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 397: | Line 397: | ||
! I!! U!! E!! A!! Ī!! Ū!! Ē!! Ā!! | ! I!! U!! E!! A!! Ī!! Ū!! Ē!! Ā!! | ||
|- | |- | ||
| - | | -q-|| -q-|| -q-|| -q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''I''' | ||
|- | |- | ||
| - | | -q-|| -q-|| -q-||-q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''U''' | ||
|- | |- | ||
| - | | -q- || -q-|| -q-|| -q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''E''' | ||
|- | |- | ||
| - | | -q- || -q-|| -q-|| -q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''A''' | ||
|- | |- | ||
| - | | -q- || -q-|| -q-|| -q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''Ī''' | ||
|- | |- | ||
| - | | -q- || -q-|| -q-|| -q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''Ū''' | ||
|- | |- | ||
| - | | -q- || -q-|| -q-|| -q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''Ē''' | ||
|- | |- | ||
| - | | -q-|| -q-|| -q-|| -q-|| -j-|| -v-|| -j-|| -v-|| '''Ā''' | ||
|} | |} | ||
edits