Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Ancient Lathian: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Ancient Lathian
(view source)
Revision as of 08:37, 8 August 2014
22 bytes removed
,
8 August 2014
→Diagraphs
Revision as of 08:17, 8 August 2014
(
view source
)
Asteria91
(
talk
|
contribs
)
(
→Second Declension
)
← Older edit
Revision as of 08:37, 8 August 2014
(
view source
)
Asteria91
(
talk
|
contribs
)
(
→Diagraphs
)
Newer edit →
Line 264:
Line 264:
|'''ιι'''
|'''ιι'''
|/iː/
|/iː/
|-
|'''οο'''
|/oː/
|-
|-
|'''υυ'''
|'''υυ'''
Asteria91
34
edits