7,915
edits
Line 248: | Line 248: | ||
|- | |- | ||
| X || xp|| xt|| xk|| xb|| xd|| xg|| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - | | X || xp|| xt|| xk|| xb|| xd|| xg|| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - | ||
|- | |||
|TH||thp||-||thk||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | | Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example |
edits