7,915
edits
Line 291: | Line 291: | ||
|- | |- | ||
| || P||T || K||B||D||G|| S||PH|| TH|| KH|| M|| N||Q || L|| R ||V|| Y | | || P||T || K||B||D||G|| S||PH|| TH|| KH|| M|| N||Q || L|| R ||V|| Y | ||
|- | |||
|P||v̄p||v̄t||v̄k||v̄b||v̄d||v̄ɡ||ps||v̄ph||v̄th||v̄kh||mp||mp||mp||pl||pr||pv||py | |||
|- | |- | ||
|T||v̄p||v̄t||v̄k||v̄b||v̄d||v̄g||ts||v̄ph||v̄th||v̄kh||nt||nt||nt||tl||tr||tv||ty | |T||v̄p||v̄t||v̄k||v̄b||v̄d||v̄g||ts||v̄ph||v̄th||v̄kh||nt||nt||nt||tl||tr||tv||ty |
edits