User:IlL/Spare pages 1/27: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 24: Line 24:
|'''Đ'''âh
|'''Đ'''âh
|'''d'''ebt, '''đ'''en ([[w:Vietnamese language|Vietnamese]])
|'''d'''ebt, '''đ'''en ([[w:Vietnamese language|Vietnamese]])
|-
|align="center" |<big>f</big>
|'''F'''üan
|'''f'''ile
|-
|-
|align="center" |<big>ʎ</big>
|align="center" |<big>ʎ</big>
143,244

edits

Navigation menu