IPA for Gwaxol: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 272: Line 272:
|-
|-
|align="center" |<big>{{IPA|r̥}}</big>
|align="center" |<big>{{IPA|r̥}}</big>
|{{term|???|}}
|???
|-
|align="center" |<big>{{IPA|s̬}}</big>
|{{term|???|}}
|{{term|???|}}
|???
|???
Line 306: Line 302:
|-
|-
|align="center" |<big>{{IPA|ɬ̬}}</big>
|align="center" |<big>{{IPA|ɬ̬}}</big>
|{{term|???|}}
|???
|-
|align="center" |<big>{{IPA|s̬}}</big>
|{{term|???|}}
|{{term|???|}}
|???
|???
107,720

edits