40,523
edits
m (Dillon moved page IPA for Knrawi to IPA for Standard Knrawi without leaving a redirect) |
No edit summary |
||
Line 215: | Line 215: | ||
|thunder | |thunder | ||
|'''h'''e | |'''h'''e | ||
|- | |||
|align="center" |<big>{{IPA|x̟ʰ}}</big> | |||
|{{term|shera|'''sh'''era}} | |||
|thunder | |||
|'''h'''e | |||
|- | |||
|align="center" |<big>{{IPA|x̠}}</big> | |||
|{{term|jua|'''j'''ua}} | |||
|all | |||
|lo'''ch''' | |||
|- | |- | ||
|align="center" |<big>{{IPA|ʒ}}</big> | |align="center" |<big>{{IPA|ʒ}}</big> |
edits