Ataši: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
115 bytes removed ,  13 August 2023
Line 98: Line 98:
! Middle
! Middle
! Back
! Back
|-
! Close
|'''i''' /i/ '''ï''' /i:/
|
|'''u''' /u/ '''ü''' /u:/
|-
! Near-close
|'''ì''' /ɪ/
|
|'''ù''' /ʊ/
|-
|-
! Close-mid
! Close-mid

Navigation menu