Ataši: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
16 bytes added ,  16 August 2023
Line 99: Line 99:
! Back
! Back
|-
|-
! Close-mid
! Close
|'''à''' /e/ '''ë''' /e:/
|
|'''è''' /ə/
|
|'''o''' /o/ '''ö''' /o:/
|-
|-
! Near-close
! Near-close
Line 109: Line 108:
|
|
|-
|-
! Close-mid
|'''à''' /e/ '''ë''' /e:/
|'''è''' /ə/
|'''o''' /o/ '''ö''' /o:/
|-
! Open-mid
! Open-mid
|'''e''' /ɛ/
|'''e''' /ɛ/

Navigation menu