1,604
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| {{term|artikuleren}} || to articulate | | {{term|artikuleren}} || to articulate | ||
|- | |||
| {{term|ataken}} || to attack | |||
|- | |- | ||
| {{term|baiten}} || to bite | | {{term|baiten}} || to bite | ||
edits