518
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|[[Contionary:bilya|'''b'''ilya]] | |[[Contionary:bilya|'''b'''ilya]] | ||
|'''b'''ear | |'''b'''ear | ||
|- | |||
|align="center" |<big>{{IPA|t͡ɕ}}</big> | |||
|[[Contionary:csillao|'''cs'''illao]] | |||
|Somewhat like'''ch'''ew | |||
|- | |||
|align="center" |<big>{{IPA|d͡ʑ}}</big> | |||
|[[Contionary:gnudzsa|gnu'''dzs'''a]] | |||
|Somewhat like '''J'''ill, although softer | |||
|- | |||
|align="center" |<big>{{IPA|ʑ}}</big> | |||
|[[Contionary:zsematao|'''zs'''ematao]] | |||
|'''g'''endarme, but softer | |||
|- | |- | ||
|align="center" |<big>{{IPA|t͡s}}</big> | |align="center" |<big>{{IPA|t͡s}}</big> |
edits