1,604
edits
(→Family) |
No edit summary |
||
| Line 267: | Line 267: | ||
|- | |- | ||
| {{term|wawa}} || (neutral) mom/dad | | {{term|wawa}} || (neutral) mom/dad | ||
|- | |||
| {{term|vava}} || (neutral) mom/dad | |||
|- | |||
| {{term|wava}} || (neutral) mom/dad | |||
|- | |||
| {{term|vaua}} || (neutral) mom/dad | |||
|- | |- | ||
| {{term|einic elder}} || single parent | | {{term|einic elder}} || single parent | ||
edits