138,726
edits
m (→F) |
m (→F) |
||
Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|Fistti, Fistti||''adj''||LC: /ˈfiçtiː/||importance|||| | |Fistti, Fistti||''adj''||LC: /ˈfiçtiː/||importance|||| | ||
|- | |||
|Flaun, Flauner||''m''||||root|| | |||
|- | |- | ||
|Fran, Frane||''n, m''||LC: /ˈfraːn/||mark|| || | |Fran, Frane||''n, m''||LC: /ˈfraːn/||mark|| || |
edits