138,759
edits
m (→N) |
mNo edit summary |
||
Line 122: | Line 122: | ||
|- | |- | ||
|Flaun, Flauner||''m''||||root|| | |Flaun, Flauner||''m''||||root|| | ||
|- | |||
|Fliet, Flüöte||''m''||||animal|| | |||
|- | |- | ||
|Fran, Frane||''n, m''||LC: /ˈfraːn/||mark|| || | |Fran, Frane||''n, m''||LC: /ˈfraːn/||mark|| || |
edits