Appendix:Wacag Characters: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
|-
|-
| [[File:Wacag-pfū.jpg|100px]] || [[File:Wacag-pfū-r.jpg|25px]] || {{term|pfū}} || {{term|wiiu}}
| [[File:Wacag-pfū.jpg|100px]] || [[File:Wacag-pfū-r.jpg|25px]] || {{term|pfū}} || {{term|wiiu}}
|-
| [[File:Wacag-burst.jpg|100px]] || [[File:Wacag-burst-r.jpg|25px]] || {{term|vuy}} || {{term|takú}}
|-
|-
| [[File:Wacag-átxuuátxu.jpg|100px]] || || {{term|átxuuátxu}} || {{term|???}}
| [[File:Wacag-átxuuátxu.jpg|100px]] || || {{term|átxuuátxu}} || {{term|???}}
|}
|}
108,729

edits

Navigation menu