Mariupol Gothic: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 132: Line 132:
|-
|-
! High
! High
| i y
| i
|
|
| u
| u
|-
|-
! Mid
! Mid
| e  
| e
| ə
| ə
| o
| o
|-
! Mid
| ɛ œ
|
|
|-
|-
! Low
! Low
!
!
| a
!
!
| ɑ
|-
|-
|}
|}
84

edits

Navigation menu