Vexilian: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 50: Line 50:
|  
|  
|  
|  
|-
|
|Oclusive
|Oclusive
|p
|p
Line 151: Line 151:
|  
|  
|r (r̪)  
|r (r̪)  
|   
|ŗ (r̝)   
|  
|  
|  
|  
36

edits

Navigation menu