107,892
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 971: | Line 971: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Wacag-arm.jpg|100px]] || [[File:Wacag-arm-r.jpg|25px]] || {{term|réu}} || {{term|csjm}} | | [[File:Wacag-arm.jpg|100px]] || [[File:Wacag-arm-r.jpg|25px]] || {{term|réu}} || {{term|csjm}} | ||
|- | |||
| [[File:Wacag-numb.jpg|100px]] || || {{term|létn}} || {{term|mańirr}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Wacag-hold_hostage.jpg|100px]] || || {{term|tictī}} || {{term|tiktíi}} | | [[File:Wacag-hold_hostage.jpg|100px]] || || {{term|tictī}} || {{term|tiktíi}} | ||