Appendix:Wacag Characters: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
 
Line 315: Line 315:
|-
|-
| [[File:Wacag-give.jpg|100px]] || || {{term|xec}} || {{term|iaràm}}, {{term|quatît}}
| [[File:Wacag-give.jpg|100px]] || || {{term|xec}} || {{term|iaràm}}, {{term|quatît}}
|-
| [[File:Wacag-serve.jpg|100px]] || || {{term|xeyad}} || {{term|jicí}}
|-
|-
| [[File:Wacag-serve.jpg|100px]] || || {{term|xeyad}} || {{term|jicí}}
| [[File:Wacag-serve.jpg|100px]] || || {{term|xeyad}} || {{term|jicí}}
108,447

edits