354
edits
No edit summary |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
! Duozynis !! IPA !! English !! Notes | ! Duozynis !! IPA !! English !! Notes | ||
|- | |- | ||
| | | feto || /'ɸeto/ || yes || | ||
|- | |||
| yo || /jo/ || no || | |||
|- | |||
| shuye || /ʃɯ'ʎe/ || no || | |||
|- | |||
| kwi || /kwi/ || maybe || | |||
|} | |} | ||
edits