Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 21:26, 16 December 2013
19 bytes added
,
16 December 2013
m
→Dictionary
Revision as of 19:33, 1 November 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 21:26, 16 December 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 659:
Line 659:
|p
|p
|You (2SG.POL)
|You (2SG.POL)
|-
|nyhes
|v
|love
|-
|nysha
|n
|love
|-
|-
|nyy
|nyy
|n
|n
|son
|son
|-
|nyhes
|v
|love
|-
|-
|nöre
|nöre
Juhhmi
1,439
edits