User:Ceige/Madyastani: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Still not done yet. Need to gut a lot of stuff still.) |
(→Vowels) |
||
Line 139: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| - || *au || [o(ː)] || o | | - || *au || [o(ː)] || o | ||
|- | |||
| - || - || [ə] || e/ə | | - || - || [ə] || e/ə | ||
|} | |} |