4,300
edits
No edit summary |
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Bemé|Bemé]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Biscayan|Biscayan]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Biscayan|Biscayan]] | ||