4,298
edits
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Etzeá|Etzeá]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Evonish|Evonish]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Evonish|Evonish]] | ||