Alska: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 757: | Line 757: | ||
|when | |when | ||
|når | |når | ||
|- | |||
|which | |which | ||
|vilke / vilka / vilket | |vilke / vilka / vilket |