9,112
edits
Bpnjohnson (talk | contribs) m (→Numbers) |
Bpnjohnson (talk | contribs) m (→Numbers) |
||
Line 170: | Line 170: | ||
|- | |- | ||
| nā|| 9|| (9) (=10 in nonal) | | nā|| 9|| (9) (=10 in nonal) | ||
|- | |||
| chillīkka|| 30|| (27 = 3³, ‘great three’) | |||
|} | |} | ||