8,540
edits
Line 207: | Line 207: | ||
|- | |- | ||
| Lileikhura || colspan=2 | unknown || | | Lileikhura || colspan=2 | unknown || | ||
|- | |||
| Lilemāvya || Laiputaši || shy [but/and] brave || | |||
|- | |- | ||
| Līnænulyah || colspan=2 | unknown || | | Līnænulyah || colspan=2 | unknown || |
edits