Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 21:22, 17 December 2013
24 bytes added
,
17 December 2013
→Dictionary
Revision as of 20:54, 17 December 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 21:22, 17 December 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 138:
Line 138:
|mansion
|mansion
|district of a town (PL), wealthy
|district of a town (PL), wealthy
|-
|cala
|n
|star
|hope
|-
|-
|caxa
|caxa
Juhhmi
1,439
edits