5,466
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
Minhast Phonotactics Table | |||
{| cellspacing="2" border="0" align="center" class="header_row" | |||
| bgcolor="#ffffff" class="row_class" | | |||
! style="BACKGROUND-COLOR: #66ccff;text-align:center" colspan="18" | Final Consonant | |||
|- | |||
!bgcolor="#66ccff" class="row_class" | Initial Consonant | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | f | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | p | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | b | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | k | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | x | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | g | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | t | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | d | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | s | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | š | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | z | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | l | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | r | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | m | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | n | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | h | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | w | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="td_normal" | y | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | f | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ff | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fx | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ft | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ft | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fs | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ff | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fs | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ff | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | fy | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | p | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ps | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ps | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | py | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | b | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | bb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ps | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ps | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | bl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | br | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | bw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | by | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | k | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ks | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ks | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | km | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ky | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | x | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xx | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xx | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xy | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | g | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ks | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | lg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gy | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | t | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ft | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | tt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | tt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | st | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | št | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | st | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | tt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | wt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | d | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ft | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | bb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | gd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | tt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | dd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | st | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ld | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | dw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | dy | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | s | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xs | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | st | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | st | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħs | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | š | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | št | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | št | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | z | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | st | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zz | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zz | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħs | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zy | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | l | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | lf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | pp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | lb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | kk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | lg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | tt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ld | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | sl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ll | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | lm,mm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | lw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | yy | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | r | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rx | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rd, dd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rs, ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rš, šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | zz | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ll | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rn, nn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rm, mm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rħ, ħr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ry | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | m | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mg | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | md | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ns | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nz | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ml | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mh | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ww | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | my | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | n | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mf | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mb | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mg, ng | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nd | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ss | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | šš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nz | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ll | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | rr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | mm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nh | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | nw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ny,yy | |||
|- | |||
| bgcolor="#66ffff" align="center" class="row_class" | h | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ff | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħp | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | xx | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħk | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħt | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħs | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħš | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħs | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħl | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħr | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħm | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħn | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħħ | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħw | |||
| width="15" height="15" bgcolor="#66ff99" class="td_normal" | ħy | |||
|} | |||
[[Category:Templates]] [[Category:Minhast_templates]] | [[Category:Templates]] [[Category:Minhast_templates]] |
edits