7,081
edits
No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 206: | Line 206: | ||
|- | |- | ||
| || w || | | || w || | ||
|- | |||
| || z || | |||
|- | |- | ||
| || ħ || | | || ħ || | ||
Line 220: | Line 222: | ||
|- | |- | ||
| || m | | || m | ||
|- | |||
| || n | |||
|- | |||
| || s | |||
|- | |||
| || ʻ | |||
|- | |||
| || p | |||
|- | |||
| || f | |||
|- | |||
| || ṣ | |||
|- | |||
| || q | |||
|- | |||
| || r | |||
|- | |||
| || š | |||
|- | |||
| || t | |||
|- | |||
| || þ | |||
|} | |} | ||
edits