108,443
edits
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Brittainese|Brittainese]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Brittainese|Brittainese]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | [[IPA for Central Isles Creole|Central Isles Creole]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | [[IPA for Cet|Cet]] | | style="text-align: center;" | [[IPA for Cet|Cet]] | ||