35
edits
m (nevermind. I thought of a better language) Tag: Manual revert |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for High Valyrian|High Valyrian]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for High Valyrian|High Valyrian]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Hraayan|Hraayan]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Iaskyon|Iaskyon]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Iaskyon|Iaskyon]] | ||
edits