4,298
edits
No edit summary |
Jukethatbox (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Iaskyon|Iaskyon]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Iaskyon|Iaskyon]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Izhkut|Izhkut]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Jukpë|Jukpë]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Jukpë|Jukpë]] | ||