Template:IPA keys: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 86: Line 86:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Old Yaraji|Old Yaraji]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]]
108,443

edits

Navigation menu