Template:IPA keys: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 10: Line 10:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Azimasi|Azimasi]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Bemé|Bemé]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Bemé|Bemé]]
108,446

edits

Navigation menu