108,446
edits
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Azimasi|Azimasi]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Bemé|Bemé]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Bemé|Bemé]] | ||