Scellan/Names: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 24: Line 24:
|-
|-
| ''Tsyçéen'' || || Windermere ''Tsăchean'' || || || female ||  
| ''Tsyçéen'' || || Windermere ''Tsăchean'' || || || female ||  
|-
| ''Eedrað'' || || ''Antraδoe'' || || || female ||
|-
|-
| ''Lleemi'' || || || || || male ||  
| ''Lleemi'' || || || || || male ||  
143,244

edits

Navigation menu