143,244
edits
m (→Given names) |
m (→Given names) |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| ''Tsyçéen'' || || Windermere ''Tsăchean'' || || || female || | | ''Tsyçéen'' || || Windermere ''Tsăchean'' || || || female || | ||
|- | |||
| ''Eedrað'' || || ''Antraδoe'' || || || female || | |||
|- | |- | ||
| ''Lleemi'' || || || || || male || | | ''Lleemi'' || || || || || male || | ||