4,300
edits
Jukethatbox (talk | contribs) |
Jukethatbox (talk | contribs) |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| Ĉyao || Adiaŭ || Bye | | Ĉyao || Adiaŭ || Bye | ||
|- | |||
| Nek pli tad! || Ĝis revido! || See you later! | |||
|- | |||
| O tad || Mi malfruos || I will be late | |||
|} | |} | ||