Rose Island Creole: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 138: Line 138:
| Petu || Bonvolu || Please
| Petu || Bonvolu || Please
|-
|-
| Ĉyao || Adiaŭ || Bye
| Ĉao || rowspan=3 | Adiaŭ || rowspan=3 | Bye
|-
| Ĉus
|-
| Ĉan
|-
|-
| Yo pli tad! || Ĝis revido! || See you later!
| Yo pli tad! || Ĝis revido! || See you later!
4,301

edits

Navigation menu