4,301
edits
Jukethatbox (talk | contribs) |
Jukethatbox (talk | contribs) |
||
| Line 138: | Line 138: | ||
| Petu || Bonvolu || Please | | Petu || Bonvolu || Please | ||
|- | |- | ||
| | | Ĉao || rowspan=3 | Adiaŭ || rowspan=3 | Bye | ||
|- | |||
| Ĉus | |||
|- | |||
| Ĉan | |||
|- | |- | ||
| Yo pli tad! || Ĝis revido! || See you later! | | Yo pli tad! || Ĝis revido! || See you later! | ||