7,406
edits
(→Verbs) Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
(→Verbs) Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
||
| Line 356: | Line 356: | ||
|- | |- | ||
! Present | ! Present | ||
| - | | -εν || -ης | ||
|- | |- | ||
! Past | ! Past | ||
| - | | -ενεν || -ενεφ | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits