4,300
edits
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Owaex|Owaex]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Owaex|Owaex]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Pokht|Pokht]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Pomorian|Pomorian]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Pomorian|Pomorian]] | ||