Template:IPA keys: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| (2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Enventian|Enventian]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]] | ||
| Line 66: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ludovian|Ludovian]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Luthic|Luthic]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Luthic|Luthic]] | ||
| Line 86: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Old Yaraji|Old Yaraji]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]] | ||